Serwis wózków widłowych – Wrocław

Eksploatacja wózków widłowych – zarówno tych wynajętych w naszej firmie, jak i zakupionych – wiąże się z potrzebą wykonywania przeglądów sprzętu i usuwania usterek. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy wsparcie techniczne, którego celem jest kompleksowa konserwacja i naprawa wózków widłowych. Nasz serwis wózków widłowych działa przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu jesteśmy zawsze dostępni.


9

Wykwalifikowani technicy serwisu

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

W załodze mamy doświadczonych i wykwalifikowanych techników. Każdy z nich dysponuje samochodem serwisowym. Jest on ruchomym warsztatem, który został wyposażony w zestaw specjalistycznych narzędzi diagnozujących oraz pakiet podstawowych części do wózków widłowych. Dzięki temu możemy zagwarantować fachową obsługę i niejednokrotnie ekspresową naprawę awarii.

9

Błyskawiczna naprawa awarii

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Jako specjaliści w swojej branży doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie straty może przynieść firmie awaria i postój któregoś z urządzeń transportu bliskiego. SStąd po zgłoszeniu zdarzenia gwarantujemy czas reakcji na nie nie dłuższy niż 6 godzin. Nasz 24-godzinny serwis pozwala sprostać wszelkim stawianym nam oczekiwaniom.

9

Kapitalne remonty wózków widłowych

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Remonty i naprawy wózków widłowych na ogół odbywają się w u klienta, jednak – jeśli zaistnieje taka potrzeba – zapewniamy transport urządzenia do warsztatu znajdującego się w siedzibie naszej firmy. Przeprowadzamy kapitalne remonty od podstaw. Na czas naprawy klientom udostępniamy do wynajęcia wózki widłowe zastępcze. Oprócz rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy naszym klientom gwarantujemy również konkurencyjne ceny.

9

Przeglądy i asysty UDT

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Dokonywane przez nas przeglądy okresowe gwarantują spełnienie wymagań w zakresie eksploatacji i konserwacji wózków widłowych, jakie stawia – zgodnie z obowiązującą ustawą – Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Przeglądów dokonują konserwatorzy uprawnieni do tego z ramienia UDT.

9

Gwarancja jakości usług

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Na wykonane przez nas konserwacje i naprawy wózków widłowych udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. W przypadku remontów kapitalnych całych wózków lub poszczególnych podzespołów wydłużamy gwarancję do 6 miesięcy.

9

Części zamienne

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Oferujemy szeroki asortyment części do wózków widłowych najważniejszych producentów. Cechują nas duża szybkość realizacji zamówienia, a także konkurencyjne ceny. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem serwisu

 

Cennik Serwisu

 


 

Serwisujemy używane wózki widłowe czołowych producentów, m.in.: