Serwis wózków widłowych we Wrocławiu

Eksploatacja wózków widłowych wiąże się z potrzebą wykonywania przeglądów sprzętu i bieżącego usuwania usterek z wykorzystaniem oryginalnych części do wózków widłowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy wsparcie techniczne, którego celem jest kompleksowa konserwacja i naprawa wózków widłowych. Nasz serwis wózków widłowych działa przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu jesteśmy zawsze dostępni. Gwarantujemy sprawność każdego z naszych wózków widłowych – zarówno tych wynajętych w naszej firmie, jak i zakupionych!

 

Pełna oferta części zamiennych do wózków widłowych

Nasi serwisanci mają dostęp do części zamiennych, które umożliwiają wykonywanie kompleksowych napraw, konserwacji i regeneracji wózków widłowych. W asortymencie mamy wszystkie części zamienne, podzespoły i materiały eksploatacyjne, które najszybciej ulegają zużyciu w trakcie użytkowania podnośnika widłowego:

  • filtry, oleje
  • łańcuchy
  • opony
  • łożyska
  • hamulce
  • widły, karetki, gniazda, koła zębate
  • uszczelnienia, złącza, przewody.

W trakcie remontów i konserwacji dokonujemy przeglądu stanu technicznego podnośnika. Serwisanci oceniają działanie układu hydraulicznego i mechanizmu podnoszącego, sprawność napędu, układu hamulcowego i kierowniczego oraz elektrykę i elektronikę. Zwracamy uwagę również na sygnalizację dźwiękową i świetlną, stan opon i łańcuchów oraz oznakowanie podnośnika widłowego.

 

Jak często należy wykonywać przeglądy wózków widłowych?

Wózki widłowe wymagają codziennych przeglądów, bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo operatora i osób postronnych. Ponadto wykonuje się przeglądy konserwatorskie. Zgodnie z aktualnymi przepisami przeglądy konserwatorskie należy wykonywać co 30 lub 60 dni w zależności od typu wózka. Dowodem na wykonanie przeglądu lub naprawy jest wpis do dziennika konserwacji wózka widłowego.

Odrębną kategorię stanowią przeglądy okresowe, które wykonywane są przez osoby legitymujące się kwalifikacjami zatwierdzonymi przez Urząd Dozoru Technicznego. Przegląd okresowy jezdniowych wózków podnośnikowych należy wykonać raz w roku.

Większość dostępnych w naszej ofercie wózków podnośnikowych jest objętych pełnym dozorem UDT, co oznacza, że m.in. wymagają technicznych badań okresowych, a czynności konserwacyjne należy wykonywać co 30 dni. Wózki bez siedziska dla operatora (wózki paletowe elektryczne) podlegają ograniczonemu dozorowi UDT, co zwalania ich użytkowników z obowiązkowych technicznych przeglądów okresowych, a czynności konserwacyjne wykonuje się maksymalnie co 60 dni.


svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxMDUxIiBoZWlnaHQ9IjY5MyI+PC9zdmc+
9

Wykwalifikowani technicy serwisu

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

W załodze mamy doświadczonych i wykwalifikowanych techników. Każdy z nich dysponuje samochodem serwisowym. Jest on ruchomym warsztatem, który został wyposażony w zestaw specjalistycznych narzędzi diagnozujących oraz pakiet podstawowych części do wózków widłowych. Dzięki temu możemy zagwarantować fachową obsługę i niejednokrotnie ekspresową naprawę awarii.

9

Błyskawiczna naprawa awarii

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Zależy nam, aby nasi Klienci mogli liczyć na nasz serwis niezależnie od pory dnia. Naszym atutem jest podejmowanie działania niemal natychmiast od zgłoszenia awarii. Przewidujemy błyskawiczne naprawy, które zostaną rozpoczęte w czasie nie dłuższym niż 6 godzin od momentu, w którym poinformują nas Państwo o problemie.

9

Kapitalne remonty wózków widłowych

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Remonty i naprawy wózków widłowych na ogół odbywają się w u Klienta, jednak – jeśli zaistnieje taka potrzeba – zapewniamy transport urządzenia do warsztatu znajdującego się w siedzibie naszej firmy. Przeprowadzamy kapitalne remonty od podstaw. Na czas naprawy Klientom udostępniamy do wynajęcia wózki widłowe zastępcze.

9

Przeglądy i asysty UDT

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Dokonywane przez nas przeglądy okresowe gwarantują spełnienie wymagań w zakresie eksploatacji i konserwacji wózków widłowych, jakie stawia – zgodnie z obowiązującą ustawą – Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Przeglądów dokonują konserwatorzy uprawnieni do tego z ramienia UDT.

9

Gwarancja jakości usług

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Na wykonane przez nas konserwacje i naprawy wózków widłowych udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. W przypadku remontów kapitalnych całych wózków lub poszczególnych podzespołów wydłużamy gwarancję do 6 miesięcy.

9

Części zamienne

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Oferujemy szeroki asortyment części do wózków widłowych najważniejszych producentów. Cechują nas duża szybkość realizacji zamówienia, a także konkurencyjne ceny. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem serwisu

 

Cennik Serwisu

 


 

Serwisujemy używane wózki widłowe czołowych producentów, m.in.: