Nowe wózki widłowe – sprzedaż we Wrocławiu

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowych wózków widłowych Toyota oraz Royal. Dostępne w naszym asortymencie wózki podnośnikowe marki Toyota i Royal to modele fabrycznie nowe, co gwarantuje ich niezawodność i efektywność.

Wózek widłowy jest urządzeniem, które doskonale sprawdza się w systemie bliskiego transportu. Zależnie od udźwigu i rodzaju napędu może być wykorzystywany w rozmaitych magazynach, halach produkcyjnych, na placach przeładunkowych i składowych. Urządzenia marki Toyota, które mamy w sprzedaży, są oparte na podzespołach najwyższej jakości (głównie produkcji japońskiej). Dzięki temu mają wysoką sprawność i funkcjonalność oraz są w pełni niezawodne. Dodatkowo zapewniają też znacznie lepszą amortyzację kabiny niż modele innych marek, która o 30% zmniejsza hałas i wibracje, jakie powstają w trakcie pracy silnika.

 

Sprzedaż i leasing nowych wózków widłowych

TM Service skutecznie pomoże Państwu w zakupie nowych wózków widłowych. Zapewniamy również wsparcie przy finansowaniu zakupu wózków poprzez leasing. Leasing wózków widłowych to idealna propozycja dla tych z naszych Klientów, którzy nie chcą lub nie mogą inwestować jednorazowo dużych środków finansowych, ale też interesują ich nowe modele i nie chcą korzystać z oferty sprzedaży używanych wózków widłowych.

Leasing ma wiele zalet dla obu stron transakcji. Na nabycie w ten sposób maszyn i urządzeń decyduje się wielu przedsiębiorców, którzy w trakcie prowadzenia działalności potrzebują specjalistycznego sprzętu. Nasi Klienci jako leasingobiorcy otrzymują w użytkowanie nowe wózki widłowe. W zamian za użytkowanie podnośnika są zobowiązani do uiszczania comiesięcznych rat. Po upływie okresu obowiązywania umowy wózek widłowy można zakupić lub też zwrócić do naszej firmy.

Wózki widłowe Toyota

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS

Kontakt