Sprzedaż wózków widłowych – o nas

TM Service jest firmą, która od lat prowadzi sprzedaż wózków widłowych. Oferujemy również ich wynajem Klientom z Wrocławia i okolicznych miejscowości, a także ościennych województw. Gazowe, spalinowe i elektryczne wózki widłowe są niezastąpione w organizacji transportu bliskiego. Sprawdzają się także podczas załadunku, rozładunku i przeładunku towarów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać Państwa oczekiwania. Dzięki temu oferowany asortyment jest urozmaicony i zaspokoi potrzeby każdej firmy.

Łącząc sprzedaż wózków widłowych z wynajmem, zapewniamy możliwość wyposażenia firmy na stałe, jak i wykorzystania naszych urządzeń do jednorazowego zlecenia. Taka opcja umożliwia też sprawdzenie ich przydatności. Wypożyczalnia to tańsza alternatywa dla zakupu, szczególnie atrakcyjna dla małych i początkujących przedsiębiorców. W asortymencie mamy również gazowe, spalinowe i elektryczne wózki widłowe używane, które możecie Państwo wynająć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Aby zagwarantować Państwu sprawną pracę naszych urządzeń, troszczymy się o wysoką jakość oferowanych pojazdów. Proponujemy sprawdzone i cenione na rynku marki: Toyota, Hyster, Linde, Yale, Kalmar czy Junghenrich. Dysponujemy także bogatym wyborem oryginalnych części zamiennych do wózków.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, gwarantujemy kompleksową naprawę i konserwację urządzeń transportu bliskiego oraz sprzedaż części zamiennych. Świadczone przez nas usługi, które obejmuje serwis wózków widłowych, są wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych techników. Ruchomy warsztat serwisowy z kompletnym wyposażeniem pozwala im dotrzeć w najkrótszym czasie do miejsca zgłoszenia oraz usunąć niemal każdą awarię.

Naszą siedzibą jest Wrocław, ale w urządzenia transportu bliskiego i części zamienne zaopatrujemy też inne rejony kraju. Zapraszamy klientów z województw: dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego.