Serwis

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę profesjonalnego serwisu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom gwarantujemy kompleksową naprawę i konserwacje urządzeń transportu bliskiego oraz sprzedaż części zamiennych.


serwis21
9

Wykwalifikowani technicy serwisu

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

W swojej załodze mamy doświadczonych i wykwalifikowanych techników serwisu. Każdy z nich posiada samochód serwisowy będący ruchomym warsztatem, a w nim zestaw specjalistycznych narzędzi diagnozujących oraz pakiet podstawowych części zamiennych.

9

Błyskawiczna naprawa awarii

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Jako specjaliści w swojej branży doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie straty może przynieść firmie awaria i postój któregoś z urządzeń transportu bliskiego. Stąd po zgłoszeniu zdarzenia gwarantujemy czas reakcji nie dłuższy niż 6 godzin. Ponadto posiadamy 24-godzinny serwis, który pozwala sprostać wszelkim stawianym nam oczekiwaniom.

9

Kapitalne remonty wózków widłowych

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Remonty i naprawy wózków widłowych na ogół odbywają się w u klienta, jednak w razie zaistnienia takiej potrzeby zapewniamy transport urządzenia do warsztatu znajdującego się w siedzibie naszej firmy. Przeprowadzamy kapitalne remonty od podstaw. Na czas naprawy swoim klientom umożliwiamy również wynajem zastępczych wózków widłowych. Oprócz rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy naszym klientom gwarantujemy również konkurencyjne ceny.

9

Przeglądy i asysty UDT

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Dokonywane przez nas przeglądy okresowe zapewniają spełnienie wymagań stawianych przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) w zakresie eksploatacji i konserwacji wózków widłowych zgodnie z obowiązującą ustawa. Przeglądów dokonują konserwatorzy uprawnieni do tego z ramienia UDT.

9

Gwarancja jakości usług

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Na wykonane przez nas usługi serwisowe udzielamy 3-miesiecznej gwarancji, w razie remontów kapitalnych całych wózków lub poszczególnych podzespołów wydłużamy gwarancje do 6 miesięcy.

9

Częsci zamienne

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Posiadamy szeroki asortyment części do wózków widłowych najważniejszych producentów. Cechuje nas szybkość realizacji zamówienia, a także konkurencyjne ceny. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem serwisu

 

Cennik Serwisu

 


 

Serwisujemy używane wózki widłowe czołowych producentów, m.in.: