Kariera

Nasze aktualne oferty pracy:

Mechanik - Serwisant wózków widłowych

Miejsce pracy: Łozina koło Wrocławia (Gmina Długołęka)

Kogo szukamy:

Jako mechanik / serwisant dołączysz do zespołu naszych specjalistów w zakresie naprawy i konserwacji. Twoje zadania będą polegać na diagnozowaniu i naprawie problemów związanych z prawidłowym działaniem wózka widłowego.

Zakres zadań:

  • obsługa techniczna i naprawa wózków widłowych,
  • utrzymanie sprzętu w pełnej gotowości technicznej w celu wynajmu,
  • współpraca z klientami.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 8:00 – 16:00, weekendy wolne,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki pracy, niezbędne narzędzia,
  • pracę w dobrej lokalizacji (15 minut trasą S8 z Wrocławia, zjazd Łozina),
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży,
  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku,
  • samochód oraz telefon służbowy.

Nasze oczekiwania:

  • zamiłowanie oraz ogólna znajomość mechaniki,
  • umiejętność szybkiego reagowania i samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie,
  • zaangażowanie, chęć rozwoju zawodowego.

Atrakcyjne wynagrodzenie:

  • od 6000 zł. do 10000 zł.

Wózek widłowy

Koordynator serwisu wózków widłowych

Miejsce pracy: Łozina koło Wrocławia (Gmina Długołęka)

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie warsztatu serwisowego w tym planowanie bieżących tras i serwisów,
  • dbanie o kontakty z dotychczasowymi oraz nowymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych dostawców, utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi,
  • przygotowanie i składanie zamówień do polskich i zagranicznych dostawców w systemie „My total source”,
  • bieżąca analiza potrzeb materiałów niezbędnych do pracy serwisu,
  • kontrola i dbałość o stany magazynowe i bieżące zamówienia,
  • przyjmowanie i wydawanie części serwisantom,
  • ofertowanie bieżących napraw.

Oferujemy:

  • pracę na ciekawym i rozwojowym stanowisku,
  • samochód oraz telefon służbowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • dobra znajomość części samochodowych,
  • znajomość zagadnień mechaniki,
  • biegła obsługa systemu MS Office (Excel, World),
  • umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za własne decyzje i pracę zespołu,
  • zaangażowanie, chęć rozwoju zawodowego,
  • komunikatywność.

Wjeżdżanie wózkiem na lawetę